Karikues i shpejte per Samsung (prize muri + fishe 3m)

Shëno vlerësimin tënd

Karikues i shpejte per Samsung (prize muri + fishe 3m)

Karikues i shpejte per Samsung (prize muri + fishe 3m)

  CM0096

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Karikues i shpejte per Samsung (prize muri + fishe 3m)

  Karikon me shpejte telefonin per shkak te maperazhit te larte.

  Perfekt per udhetime, kur skeni shume kohe te mjatueshme per te karkuar telefonin.

  Fisha e gjate 3 metra.

  Fuqia 10.6 W

  • Specifikimet
  • Tipi i Karikuesit: Android/Micro USB
  • Aksesoret e Karikuesit: Fishe + Prize