Karikues i trashe per iPhone/iPad/iPod Red/White

Shëno vlerësimin tënd

Karikues i trashe per iPhone/iPad/iPod Red/White

Karikues i trashe per iPhone/iPad/iPod Red/White

  890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Karikues i trashe per iPhone/iPad/iPod Red/White

  Karikues USB per iPhone

  Kokat me ngjyre te kuqe ose te bardhe

  1 meter i gjate

  Kabell i trash ne form kavoje.

  • Specifikimet
  • Tipi i Karikuesit: iPhone/iPad
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha