Karikues makine + Kufje BT Sonyxer

Shëno vlerësimin tënd

Karikues makine + Kufje BT Sonyxer

Karikues makine + Kufje BT Sonyxer

  • Garanci ne cilesi

CM0277

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karikues makine + Kufje BT Sonyxer,

Nje kufje bluetooth e cila eshte krijuar nemenyre te tille qe mund te karikohet ne makine por ka edhe nje dalje usb per karikim telefoni.

2ne1 karikoni telefonin tuaj ne makine, karikoni gjithashtu edhe kufjen per te qene gjithnje ne linje me miqte tuaj kudo ku ndodheni.

Pergjigjuni telefonit tuaj ne cdo kohe me nje klik te thjeshte tek kufja juaj me bluetooth. Ne momentin qe ajo po karikohet ne makinen tuaj dhe bie telefoni ju mund ta terhiqni dhe ta fusni ne vesh, e per ta mbyllur e vini serish ne vendin ku po karikohej.

Efekti me fantastik i kesaj kufje eshte se eliminon cdolloj zhurme te jashteme gjate kohes qe ju flisni.

Kufja ka ngjyre te zeze(Input: 12V-24V) dhe (Output: 5V/2A)

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Porta USB: 1 Porte USB
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme
  • Tipi i Karikuesit: Makine
  • Input: 12V-24V
  • Output: 5V/2A