Karikues me 6Porta USB 4.5A

Shëno vlerësimin tënd

Karikues me 6Porta USB 4.5A

Karikues me 6Porta USB 4.5A

  KZ0173

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Karikues me 6 porta USB. Karikon deri ne 6 pajisje njekohesisht.
  27W dhe 5.4A karikon me shpejtesi te gjitha pajisjet qe vendosen.
  Identifikim inteligjent i pajisjeve qe vendosen per karikim, energjia perqendrohet vetem tek ato pajisje pa e shperndar energjine tek portat qe jane bosh.

  Fish qe vendoset ne prize 1.5metra e gjate.

  Ngjyra e bardhe

  • Specifikimet
  • Tipi i Karikuesit: Universale
  • Aksesoret e Karikuesit: Prize muri me porta USB