Karikues me tre porta USB, prize muri LDNIO

  KZ0172

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Karikues me tre porta USB, prize muri LDNIO

  Prize muri me 3 hyrje USB.

  Mund te karikohen 3 pajisje njekohesisht.

  Input: AC 100-240V, 50/60Hz

  Output: 3. 4 amper

  • Specifikimet
  • Kompatibel: Me te gjithe