Karikues Wireless + Adaptor per Android Black

  ER0050BK

  2 990 Lekë

  Nëse do i blinit produktet vecantë do paguanit 3 480 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Karikues Wireless Pad Type Wireless Charger

  Mund te karikohet telefoni vetem duke e vendosur mbi platforme.

  +

  Adaptor Wireless Charger Qi per Android

  Ky adaptor eshte per telefonat qe nuk e kane opsioni QI wireless charging

  Mjafton ta vendosni fishen e adaptorit ne vendin e karikimit Micro USB, dhe adaptorin ta fshehni ne kapakun ose kellefin e telefonit tuaj, dhe sapo te vendosni celularin tuaj mbi Karikuesin Wireless, ai do te filloi te karikohet.

  Input: 5V
  Outpout 1000mA
  Permasat: 69 x 44 mm

  • Specifikimet
  • Lidhja e Kufjes: Fishe USB

  Permbajta e pakos