Karikues Wireless Pad Type Wireless Charger Black

Shëno vlerësimin tënd

Karikues Wireless Pad Type Wireless Charger Black

Karikues Wireless Pad Type Wireless Charger Black

  • Garanci ne cilesi

ACC0023BK

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karikues Wireless Pad Type Wireless Charger

Mund te karikohet telefoni vetem duke e vendosur mbi platforme.

Funksionon vetem per telefonat qe kane opsionin QI wireless charging si Samsung S7 etj

Keto jane telefonat qe kane te integruar sistemin QI dhe karikohen me wireless:

SAMSUNGGalaxy S6/S6 edge
SAMSUNGGalaxy S7/S7 edge
PANASONICEluga V P-06D
PANASONICEluga X P-02E
PANASONICEluga P P-03E
NOKIALumia 920
NOKIALumia 928
NOKIALumia 929
NOKIALumia 930
NOKIALumia 1020
NOKIALumia 1520
MOTOROLADroid Maxx
MOTOROLADroid Mini
MOTOROLADroid Turbo
LGG3
LGSpectrum 2
LGG2
LGG4
LGLucid 2
LGLucid 3
HTC8x
HTCDroid DNA
GOOGLENexus 7
GOOGLENexus 4
GOOGLENexus 5
GOOGLENexus 6
FUJITSUARROWS KISS F-03D
FUJITSUARROWS KISS F-03E
FUJITSUARROWS F-09D
FUJITSUARROWS X F-10D
  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kompatibel: Karikim Wireless QI
  • Tipi i Karikuesit: Wireless