iPhone 6/6S, Kase Loopee Plastike

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6/6S, Kase Loopee Plastike

iPhone 6/6S, Kase Loopee Plastike

  • Garanci ne cilesi

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per telefona iPhone 6 dhe 6S te markes Loopee

Materiali: Plastike

E mbron telefonin nga gervishjet dhe demtimet qe mund te mare nga goditjet.

Ajo mbulon te gjithe cepat e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote te iPhone 6 dhe 6S.

Punimi fin, me vrima ne pjesen e pasme, ben qe ajo te duket shume e bukur ne telefonin tuaj.

E sjellim ne 3 ngjyra: Te zeze, roze dhe gold qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe ju pershtatet me ngjyren e telefonit.

  • Specifikimet
  • Marka: Loopee
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone