Cmim i reduktuar! Kase Grey Owl

Kase Samsung S6, S6 EDGE, S7, S7 Edge, iPhone 6, 6+, 7, 7+ Grey Owl

24147

690 Lekë

890 Lekë

Add to wishlist

Kase me dy pjese per smartphonet tuaj

Me nje buf shume te bukur si dizenjo ngjyre gri

Material TPU imitim shume i mire i lekures

Mbroni telefonin tuaj dhe bejeni ate te duket i bukur gjithmone

Me vend per kartat dhe parate tuaj 

Mbyllje magnetike dhe nje rrip mbajtes rreth dores 

Mund ta perdorni edhe si mbeshtetese per telefonin

Materiali TPU
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kase me dy pjese per smartphonet tuaj

Me nje buf shume te bukur si dizenjo ngjyre gri

Material TPU imitim shume i mire i lekures

Mbroni telefonin tuaj dhe bejeni ate te duket i bukur gjithmone

Me vend per kartat dhe parate tuaj 

Mbyllje magnetike dhe nje rrip mbajtes rreth dores 

Mund ta perdorni edhe si mbeshtetese per telefonin

Fleta e të dhënave

Materiali TPU

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: