Samsung S5, Kase Transparente

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S5, Kase Transparente

Samsung S5, Kase Transparente

  • Garanci ne cilesi

KZ0150

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase transparenrte me refleks te zi.

Mbron Samsung S5 nga goditjet

Material i gomuar

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung