Kufje Bluetooth Genius HS-120BT

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Bluetooth Genius HS-120BT

Kufje Bluetooth Genius HS-120BT

  • 1 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

EP0267

2 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Bluetooth Genius HS-120BT

Kufje bluetooth 3.0

Drite treguese LED per statusin e baterise.

Butona per tu pergjigjur ne telefon dhe kontrollin e volumit.

Stand by 110 ore 

E qendrueshme 4 ore bisede

Shume e rehatshme dhe pershtatet anatomikisht me veshin.

Punon me telefona Bluetooth® 

Ngjyra e zeze.

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 1 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta
  • Funksioni: Per telefonata + muzike