Kufje Bluetooth me Mikrofon per Sport Platinet PM1067

  • 6 muaj garanci

ALB0984

3 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Bluetooth per Sport, me Mikrofon
Version Bluetooth V4.1
Kontroll per volumin, play/stop
Kontroll i lehte per telefonata
Kabell petashuq
Perfshin 3 lloje gominash per veshin
Bateri e rikarikueshme 3.7V
Mund te degjohet muzike deri 6 ore rrjesht
Mund te flitet ne telefon deri 5 ore rrjesht
Standby 220 ore
Lidhje me telefonin deri 10m distance
Kompatibel me Android, iPhone, Ipad dhe Windows

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 6 muaj
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet