Kufje Bluetooth OMEGA R320 Mono

ALB0352

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Bluetooth OMEGA R320 Mono

- Kufje bluetooth 3.0

- Ka 3 butona per tu pergjigjur ne telefon dhe rregullimin e volumit.

- Stand by 75 ore 

- E qendrueshme 2 ore bisede

- Shume e rehatshme dhe pershtatet me veshin lehtesisht.

- Punon me telefona Bluetooth® 

- Ne paketim do gjeni: Kufjen, kapesen per veshin, karikues Nokia, manual perdorimi.