Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 10

  • 1 vit garanci

FS0632

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shijoni telefonatat dhe degjoni muziken ose drejtimet e GPS-it pa patur nevoje te mbani telefonin tuaj ne dore apo te bezdiseni nga kufjet e zakonshme me fishe. Kufja e lehte Plantronics Explorer 10® Bluetooth® eshte e rehatshme dhe shume e thjeshte per t'u vene ne pune. Madje ju tregon edhe kur ka ardhur momenti qe te vihet ne karikim.

Lidhet lehtesisht me telefonat Bluetooth®.
Dizajn i cili krijon rehati dhe pershtatet bukur ne vesh.
Teknologji qe redukton zhurmat.
Degjo muzike, drejtimet e GPS-it, e te tjera.
Alarm qe tregon se kur ka ardhur momenti per karikim dhe kur shkeputet lidhja.
Mund te flitet deri 11 ore vetem me 1 karikim baterie.

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet