Kufje Bluetooth Plantronics M1100/R

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Bluetooth Plantronics M1100/R

Kufje Bluetooth Plantronics M1100/R

  • 1 vit garanci

FS0072

6 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics Bluetooth M1100/R

- Kufje me Bluetooth qe funkisonojne deri ne 9m larg telefonit tuaj.

- Me keto kufje ju lejoni zerin te bej tere punen. Mendojini keto si nje asistent tuajin pasi perdorin teknologjine VocalystTM.

- Kur ju deshironi te beni dicka dhe duart deshironi t'i keni te lira, ju therrisni Vocalyst duke perdorur komandat zanore.

- Ju mund t'ju pergjigjeni dhe te lexoni e-mailet,te lexoni SMS-t, te regjistroni lajmerimet,madje edhe te update-oni statusin e Facebook, vetem nepermjet komandave te zerit.

- Ju mund ta personalizoni Vocalyst, sipas nevojave tuaja, madje ta beni te perdoret edhe ne gjuhen qe ju deshironi te perdorni.

- Bateria i mban 4 ore dhe karikohet nepermjet nje Micro USB.

- Pesha 9 gram.

- Mikrofonin e ka te tipit Triple-Mic.

- Mikrofoni eshte i tille qe anullon zhurmat.

- Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne Dyqan Taxi.

- Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta