Kufje Bluetooth Plantronics M90/R

  • 1 vit garanci

FS0657

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje e vogel dhe e lehte, nuk ju bezdis fare gjate perdorimit.
Menu zanore ne Anglisht, Spanjisht dhe ferngjisht, ju njofton sa bateri ka ngelur dhe sa kohe bisede.
Kontrolloni muzike nepermjet butonave pa patur nevoje te perdorni telefonin tuaj
Minimizon zhurmat, eren dhe zerat ne sfond
Kursen baetri. Kur eshte jasht zones se lidhjes me telefonin, kufja "qendron ne gjum" dhe kursen bateri
Audio HD
Bateria zgjat:
- 11 ore kohe bisede
- 16 dite standby
- 180 dite ne gjum

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta