Kufje Bluetooth Plantronics Vodafone Marque M165

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Bluetooth Plantronics Vodafone Marque M165

Kufje Bluetooth Plantronics Vodafone Marque M165

  • 1 vit garanci

FS0469

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Bluetooth Plantronics Vodafone Marque M165 

- Kjo kufje bluetooth ofron nje komoditet shume te mire.

- Ka nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj multimedia,si muzike, video games,telefonata nepermjet internetit, regjistrim videro dhe zeri.

- Eshte e pershtatshme per cdo lloj PC-thjesht vendoseni ne vendin e duhur dhe filloni flisni, luani ose degjoni

- Mjafton te thoni "Answer" per t'u pergjigjur ose "Ignore" per te mbyllur nje telefonat, pa nevojen per butona.

- Ngjyra ne dispozicion e bardhe

- Paketimi Vodafone

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta