Kufje Bluetooth Voyager Edge/R

  • 1 vit garanci

12363

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

VOYAGER EDGE kufje bluetooth V4.0
Performance audio dhe komoditet i larte, gjithashtu vjen dhe me kasen personale te karikimit.

JINI GATI PER CDO TELEFONATE!
Voyager Edge ka dizajn elegant, komoditet, dhe mban emrin Plantronics i cili perkthehet ne garanci te cilesise se larte. Komandat vokale dhe komandimi nga smartphone bejn te mundur qe ta keni kufjen gjithnje ne kontroll, alarmet vokale ju informojne per cdo gje, teknologjia e mikrofonit ben te mundur telefonata me audio super cilesor ne cdo ambient, dhe kasa e karikueshme qe mund te mbahet me vete e ben Voyager Edge te gatshme per ju ne cdo moment.

ELEMINON ZHURMAT BEZDISESE
Tre mikrofonat e integruar bejn te mundur optimiziin e zerit tuaj dhe minimizimin e zhurmave qes shkaktohen nga era, levizje, apo dhe zhurmat e sfondit, ne menyre qe telefonuesi t'ju degjoj ju, jo ambientin perreth. Gjithasti kufje suporton dhe eshte kompatibel me Smartophonet me HD voice.

SESNOR INTELIGJENT - Luan dhe ndalon audion sapo ju te hqini apo te vendosni kufjen
KASE RIKARIKUESE - Kasa qe cila mbahet kudo me vete karikon kufjen dhe mundeson deri ne 10 ore energji.
ZERI HIGH DEFINITION
APLIKACION INTELIGJENT - Aplikacioni Find MyHeadset jep nje sinjal te telefonin ose tabletin tuaj dhe eshte fala per Android dhe iPhone

Kohezgjatja e baterise: 5 ore kohe bisede, 1 jave ne standby

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit