Kufje Plantronics Bluetooth M155/R

  • 1 vit garanci

FS0123

6 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics Bluetooth M155/R

- Kufje shume te lehta dhe te bukura te cilat jane ideale per personat qe perdorin smartphone.

- Lehtesisht te perdorshme gjate kohes qe ju po merreni me dicka tjeter.

- Ka nje kabull 2 ne 1, nepermejt te cilit edhe karikohet edhe mund te flisni ne te njejten kohe.

- Kur ju vjen nje telefonate, ju vetem thoni "Pergjigju" dhe nuk ka nevoje qe te shtypni ndonje buton.

- Ju mund ta perdorni gjithashtu per te degjuar muzike ose per te degjuar drejtimin e GPS nga smartphone juaj.

- Duke shkarkuar ne telefonin tuaj aplikacionin MyHeadset ju merrni keshilla dhe mjete te tjera qe i vijne ne ndihme perdorimit te kufjeve.

- Kufje me Bluetooth qe funkisonojne deri ne 9m larg telefonit tuaj.

- E vlefshme ne ngjyre te bardhe edhe te zeze.

- Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne Dyqan Taxi.

- Produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta