Kuti 3D me Xham Zmadhues per Smartphone F2

14121

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kuti 3D me Xham Zmadhues per Smartphone F2

Ekrani i telefonit tuaj eshte shume i vogel per te pare apo lexuar per ore te tera
Nepermjet kesaj kutije ju mund ta zmadhoni 3 here ekranin e telefonit tuaj
Per Telefona me ekran deri ne 6"

Permasat (kutia e hapur): 18.5 x 12.5 x 9.5 cm