Leagoo D1 Dual SIM

  • 1 muaj garanci

21521

2 390 Lekë

2 690 Lekë

-300 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Celular i markes Leagoo me 2 Karta SIM
I vogel dhe praktik, me bateri qe zgjat deri ne 30 dite Standby
Rrjeti 2G dhe me opsionet Radio, Bluetooth.
Kamera 1.3MP dhe me drite flesh ne pjesen e siperme.

  • Specifikimet
  • Marka: Leagoo
  • Garancia: 1 muaj
  • Permasa e Ekranit (inch): 1.77" QQVGA Display
  • Karta SIM: 2 karta SIM
  • Kapaciteti: 32MB
  • RAM: 32MB
  • Kamera Kryesore: 1.3MP
  • Kapaciteti i Baterise: 1050 mAh Li-ion Battery