Lenovo K10e70 2GB RAM / 16GB ROM

 • 3 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

15 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Lenovo K10, Smartfon me 2GB RAM dhe 16GB memorje, rrjet 4G LTE dhe ekran me madhesi 5.0 inç
Me 2 karta SIM per te perdorur 2 numra telefoni njekohesisht
Bateri me kapacitet 2300mAh per te perdorur telefonin deri ne 10 ore dhe 200 ore standby
Me 2 kamera 8MP dhe 2MP per fotografi me cilesi shume te mire

 • Specifikimet
 • Marka: Lenovo
 • Garancia: 3 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 4.1"-5"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Qualcomm Snapdragon 210 Quad-core
 • Shpejtesia e Procesorit: 1.1 GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 2300mAh
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Permasat (cm): 14.1 x 7 x 0.79