Lenovo Vibe K5 Note

18648

Aksesore Shtese:

- Kase mbrojtese 790 Leke. Porosite KETU

- Xhami mbrojtes kushton 490 Leke. Pororsite KETU

Ekran me gjatesi diagonale 14cm (5.5") Full HD
Sikoni filma, imazhe dhe luani lojra ne ekranin me cilesi Full HD me rezolucion te larte 403 pixels per inç. Kendi i shikimit 178 grade.
Performance mahnitese
Permban procesor te fuqishem OctaCore dhe 3GB RAM te cilat mundesojne performance te shkelqyer ne kryerjen e disa aktiviteteve njeheresh apo edhe ne lojrat me grafiken me te larte.
Sensor per shenjen e gishtit
Hapja e telefonit nepermjet shenjes se gishtit mundeson qe vetem ju te keni akses ne Vibe K5 Note
Kamera paresore 13MP me flesh LED dhe kamera selfie 8MP per foto te mrekullueshme.
Nese memorja e brendshme 32GB ju duket e pamjaftueshme mund ta shtoni edhe me 128GB te tjera nese i vendosni karte memorje.
Me 2 karta SIM dhe rrjet 4G
Sistem operativ Android 5.1 (Lollipop)
Bateri me kapacitet 3500mAh mundeson standby deri ne 15 dite (4G) dhe kohe bisede deri ne 33 ore (2G)

https://i0.wp.com/www.androidpure.com/wp-content/uploads/2016/08/Lenovo-K5-Note-design-e1470053704232.jpg?resize=700%2C366

Marka Lenovo
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.8GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3500mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Aksesore Shtese:

- Kase mbrojtese 790 Leke. Porosite KETU

- Xhami mbrojtes kushton 490 Leke. Pororsite KETU

Ekran me gjatesi diagonale 14cm (5.5") Full HD
Sikoni filma, imazhe dhe luani lojra ne ekranin me cilesi Full HD me rezolucion te larte 403 pixels per inç. Kendi i shikimit 178 grade.
Performance mahnitese
Permban procesor te fuqishem OctaCore dhe 3GB RAM te cilat mundesojne performance te shkelqyer ne kryerjen e disa aktiviteteve njeheresh apo edhe ne lojrat me grafiken me te larte.
Sensor per shenjen e gishtit
Hapja e telefonit nepermjet shenjes se gishtit mundeson qe vetem ju te keni akses ne Vibe K5 Note
Kamera paresore 13MP me flesh LED dhe kamera selfie 8MP per foto te mrekullueshme.
Nese memorja e brendshme 32GB ju duket e pamjaftueshme mund ta shtoni edhe me 128GB te tjera nese i vendosni karte memorje.
Me 2 karta SIM dhe rrjet 4G
Sistem operativ Android 5.1 (Lollipop)
Bateri me kapacitet 3500mAh mundeson standby deri ne 15 dite (4G) dhe kohe bisede deri ne 33 ore (2G)

https://i0.wp.com/www.androidpure.com/wp-content/uploads/2016/08/Lenovo-K5-Note-design-e1470053704232.jpg?resize=700%2C366

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.8GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3500mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë