Lenovo ZUK Z2, nje nga smartfonet me parametrat me te mire ne treg dhe me cmim shume ekonomik.
Hedhur ne treg ne mesin e vitit 2016 ZUK Z2 permban procesor QuadCore 2.15GHz dhe 4GB RAM per shpejtesi maksimale ne cdo lloj veperimi qe mund te kryeni me aplikcionet apo lundrimin ne internet.
Memorje 64GB per te mbajtur dhjetra aplikacione, mijera fotografi, video dhe muzike dhe perseri te keni memorje bosh ne telefon.
Kamera shume cilesore paresore 13MP dhe dytesore 8MP
Ekran me madhesi 5 inç dhe cilesi Full HD per te pare cdo detaj ne cilesi maksimale.
Bateri me kapacitet te larte 3500mAh me opsionin e karikimit te shpejte, 83% ne vetem 30 minuta (Quick Charge 3.0)
Versioni 6.0.1 i sistemit operativ Android

Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0

Marka Lenovo
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 2.15GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3500mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit 2.5D Arc Screen,Capacitive
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Lenovo ZUK Z2, nje nga smartfonet me parametrat me te mire ne treg dhe me cmim shume ekonomik.
Hedhur ne treg ne mesin e vitit 2016 ZUK Z2 permban procesor QuadCore 2.15GHz dhe 4GB RAM per shpejtesi maksimale ne cdo lloj veperimi qe mund te kryeni me aplikcionet apo lundrimin ne internet.
Memorje 64GB per te mbajtur dhjetra aplikacione, mijera fotografi, video dhe muzike dhe perseri te keni memorje bosh ne telefon.
Kamera shume cilesore paresore 13MP dhe dytesore 8MP
Ekran me madhesi 5 inç dhe cilesi Full HD per te pare cdo detaj ne cilesi maksimale.
Bateri me kapacitet te larte 3500mAh me opsionin e karikimit te shpejte, 83% ne vetem 30 minuta (Quick Charge 3.0)
Versioni 6.0.1 i sistemit operativ Android

Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0 Lenovo ZUK Z2 5.0 inch FHD Screen 4G Smartphone Android 6.0 Snapdragon 820 64bit Quad Core 2.15GHz 4GB RAM 64GB ROM 13MP Rear Camera Type-C U-Touch 2.0

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 2.15GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3500mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit 2.5D Arc Screen,Capacitive

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë