Leve Bluetooth per Smartphone + Syze 3D per Realitet Virtual

11753

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Seti perfekt per te apasjonuarit e lojerave te Realitetit Virtual.

Mund te shkarkoni lojera VR nga Play Store ose App Store dhe ti luani me keto 2 pajisje

Leve Bluetooth per Smartphone/PC

Kjp pajisje lidhet nepermjet Bluetooth me telefonin ose tabletin dhe ju mundeson ta kontrollini ate dhe te luani lojerat tuaja te preferuara.
Leva ka nje mbajtese ku mund te vendosni telefonin tuaj me ekran deri ne 6" (15.3cm). Nuk eshte e nevojshme qe telefonin te vendoset te mbajtesja per tu lidhur me leven.
Bluetooth 3.0, punon ne largesi deri ne 6-8 metra.
Teknologji e cila fut baterine ne kursim ne momentin qe leva nuk perdoret.
Mund te zgjidhet manualisht nepermjet tre butonave per lidheje me Android, Apple apo PC
Kompatibel me iPod/iPhone/iPad dhe me shumicen e telefonave dhe tabletave Android dhe PC
- Kohezgjatja e karikimit: 1 ore
- Mund te luhet deri ne 10 ore rrjesht me 1 karikim baterie
Ngjyra e zeze
Permasat: 15.2 x 12.4 x 6.5 cm
Pesha: 275gram

Syze 3D per Realitet Virtual nga Smartphoni

Keni menduar ndonjeher qe te shikoni videot nga smartphone juaj si ne nje ekran 3D? tani mundeni! Keto syze 3D per realitet virtual ju mundesojne te shikoni video nga telefoni juaj sikur po i shikoni ne nje kinema 3D.

-Nepermjet 2 lenteve, te cilat zmadhojne figuren, do ju duket sikur jeni duke pare nje video ne nje ekran 100 polsh.
-Mund te mbaj smartphone nga 3.5 deri 5.6 inch ne vendin e posacem per te vendosur ate.
-Kompatibel me iOS apo Android
-Efekt super 3D
-Xhama me material ABS
Permasat e produktit: 17 x 13 x 9.5 cm

Mund te shikohen vetem video, ose te luhen vetem lojera te cilat jane 3D dhe mund te hapen nepermjet aplikacioneve si Cardboard,sepse ekrani i smartphonit duhet te jet i ndare ne dy pjese ne menyre qe te jap efekt 3D