LG G2, Xham Mbrojtes i Temperuar

Shëno vlerësimin tënd

LG G2, Xham Mbrojtes i Temperuar

LG G2, Xham Mbrojtes i Temperuar

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

LG G2, Xham Mbrojtes i Temperuar Shiko te zmadhuar

KZ0285

490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

LG G2, Xham Mbrojtes i Temperuar

Mbroni telefonin tuaj dhe mbajeni ate njelloj si diten e pare kur e blete.

Me kete xham mbrojtes ju e ruani ate nga gervishtjet apo goditjet

Vendoset thjeshte sipas udhezimeve

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: LG G2