LG G3, Xham Mbrojtes i Temperuar

  Add to wishlist

  LG G3, Xham Mbrojtes i Temperuar Shiko te zmadhuar

  KZ0286

  490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  LG G3, Xham Mbrojtes i Temperuar

  Mbroni telefonin tuaj nga gervishtjet

  Ky xham mbrojtes e ndihmon ate te duket si i ri

  I lehte per tu vendosur sipas udhezimeve ne kuti

  • Specifikimet
  • Modeli i Telefonit: LG G3