LG Kufje Bluetooth Tone Pro HBS-770

  18000

  8 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  LG Kufje Bluetooth Tone Pro HBS-770

  Kufje te markes LG model HBS-770,me nje cilesi zeri te larte

  Kufjet jane te nje modeli dhe dizenjo mjaft te vecante. Kalojne permes kokes dhe kane dy kufje per veshet, me magnet

  Eshte nje dizenjo dhe nje stil mjaft i rehatshem i kufjes bluetooth

  Me mbi 16 ore kohe bisede dhe 30 dite standby

  Karikohet per maksimumi 2 ore, lidhet me nje pajisje dhe ka mikrofon

  • Specifikimet
  • Marka: LG
  • Permasa: 5.30'' x 6.70'' x 0.70'' inch
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet