Llampe LED me Boks Bluetooth

CM0124

3 990 Lekë

4 490 Lekë

-500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ne pamje te pare duket si nje llampe LED e cila ndryshon ngjyren, por ne fakt ka dhe funksion Boksi Bluetooth.

Mjafton ta filetoni tek abazhuri i dhomes dhe do te keni ndricim LED te cilesise se larte dhe njekohesisht mund te vini muzike nga telefonin juaj nepermjet Bluetooth.

Nepermjet telefonit mund te ndryshoni edhe ngjyrat e llampes

Lidhet me telefonin deri ne 10 metra largesi

Fuqia e llampes 6W

Fuqia e boksit 3W