Mbajtese Makine per Smartphone me Magnet Universale Bracket

  • Servis i Garantuar

KZ0293

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Makine per Smartphone me Magnet Universale Bracket

Mbajtese per smartphone metalike, e magnetizuar e cila mund te pershtatet lehtesisht ne 

kroskotin e makines suaj. 

Aplikim shume i thjeshte dhe praktik: Ngjitje e bazamentit te mbajteses me adeziv ne siperfaqen e 

kroskotit ose ne xham. Tapa e holle metalike ngjitet pas kases se telefonit tuaj per te bere puthitjen

ne siperfaqen e magnetizuar te mbajteses.

Mbajtesja me magnet universal eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit, dhe 

gjithashtu mund te rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.

E pershtastshme per te gjithe llojet e telefoneve

  • Specifikimet
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar