Mbajtese Remax per Makine + Kase iPhone 7

  KZ0347

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mbajtese Remax per Makine + Kase iPhone 7

  Mbajtese e markes Remax per telefonin tuaj iphone 7

  Vjen se bashku me nje kase per smartphonin

  Mbajtesja ngjyre e zeze me magnet dhe unaze metalike qe ben te mudur qe te fiksohet tek kroskoti i makines

  Rrotullimi 360 grade

  Kasa e telefonit material kualitet TPU, ngjyre e zeze

  Mbron telefonin tuaj nga goditjet apo gervishtjet

  • Specifikimet
  • Marka: Remax
  • Materiali : TPU/ Metal
  • Kompatibel: Me Apple
  • Modeli i Telefonit: Iphone 7