Mbajtese Smartphon Krahu, Platinet Sportive

6640

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante Sportive Platinet per Smartphone Green

Cante dhe kase per telefona deri ne 5".

Vendoset tek krahu duke ju mundesuar te kryeni aktivitetet tuaja pa u shqetesuar nga telefoni.

Mbrojtese speciale trasparente per ekranin qe ju mundeson perdorimin e telefonit.

Hapsire per te vendosur fishat qe ju nevojiten.

Permasat: 44.5 x 13.7 x 1 cm

Ngjyre Jeshile Fosforeshente

Marka Platinet

Më shumë informacion

Cante Sportive Platinet per Smartphone Green

Cante dhe kase per telefona deri ne 5".

Vendoset tek krahu duke ju mundesuar te kryeni aktivitetet tuaja pa u shqetesuar nga telefoni.

Mbrojtese speciale trasparente per ekranin qe ju mundeson perdorimin e telefonit.

Hapsire per te vendosur fishat qe ju nevojiten.

Permasat: 44.5 x 13.7 x 1 cm

Ngjyre Jeshile Fosforeshente

Fleta e të dhënave

Marka Platinet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: