Mbajtese Smartphon per Biciklete Fiesta

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Biciklete Fiesta

Mbajtese Smartphon per Biciklete Fiesta

  • Garanci ne cilesi

ALB0446

890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese telefoni Fiesta per biciklete

Stativ telefoni per biciklete. 

I pershtatshem per cdo lloj telefoni fale hapjes se rregullueshme te kapeseve.

Perberje e gomuar qe ndalon telefonin te rreshkase.

Rrotullim 360 grade.

  • Specifikimet
  • Marka: Fiesta
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Biciklete