Mbajtese Smartphon per Biciklete, Omega Pineapple 4.5"-5.2"

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Biciklete, Omega Pineapple 4.5"-5.2"

Mbajtese Smartphon per Biciklete, Omega Pineapple 4.5"-5.2"

  • Garanci ne cilesi

ALB1086

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Celulari per Bicikleta Omega Pineapple 4.5"-5.2"
- E pershtatshme per shumicen e telefonave, GPS apo MP4
- Permasat maksimale 14 x 7.2 cm
- Mund te vendoset tek timoni i bicikletes dhe pershtatet me cdo diameter te tubit
- Koke e rrotullueshme 360 grade

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Biciklete