Mbajtese Smartphon per Makine dhe Biciklete GPS

ALB0627

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Smartphone/GPS per Makine

Kjo pakete ju mundeson te keni 10 menyra te ndryshme per te mbajtur Telefonin tuaj ne makine ose biciklete.

Kutia perfshin 10 aksesoret e meposhtem:

1.Mbajtese Smartphone Universale GPS/MP4 (Gjeresia maksimale 93 mm)

2. Mbajtes Smartphone Universale GPS/MP4 (Gjeresia maksimale 125 mm)

3. Mbajtese per tek mbrojtesja e diellit

4. Mbajtese per tek pasqyra e brendshme

5. Mbajtese per tek difuzori i ajrit

6. Mbajtese me vakum per tek xhami i makines

7. Ngjitese per mbajtesen ne kroskot

8. Karikues per makine me nje porte USB

9. Kabell micro USB

10. Mbajtese per biciklet.

Shume praktike fale aksesoreve te rregullueshem.

Nje zgjidhje inovative e cila qendron ne cdo siperfaqe.

Pershtatet bukur ne kroskotin e makines tuaj. Material rezistent.