Mbajtese Smartphon per Makine, Mouse Design

KZ0014

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Dizajn i vecante ne forme mausi i cili pershtatet ne cdo telefon 

Nje zgjidhje inovative e cila qendron ne cdo siperfaqe.

Mund te paloset ne momentin kur nuk e perdorni.

Fiskohet nepermjet tapes plastike me vakum.

Pershtatet bukur ne xhamin ose kroskotin e makines tuaj.

Material rezistent.

Kapeset anash mund te zgjerohen deri ne 15 cm. 

Rrotullim 360 grade.