Mbajtese Smartphon per Makine Omega Fig Blue

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Makine Omega Fig Blue

Mbajtese Smartphon per Makine Omega Fig Blue

  • Garanci ne cilesi

ALB0629

890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Smartphone Omega per Makine Fig Blue

Kornize per telefon, GPS, MP4 (deri ne 74mm gjeresi).

Siperfaqe rezistente qe nuk rreshket.

360 grade rrotullim.

Nje zgjidhje inovative e cila qendron ne cdo siperfaqe.

Pershtatet bukur ne kroskotin e makines tuaj.

Material rezistent.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine