Mbajtese Smartphon per Makine Omega Pear Black

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Makine Omega Pear Black

Mbajtese Smartphon per Makine Omega Pear Black

  • Garanci ne cilesi

ALB0633

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Smartphone Omega per Makine Pear Black

Kornize per telefon, GPS, MP4 (deri ne 10cm gjeresi).

E gjitha e zeze.

Siperfaqe rezistente qe nuk rreshket.

360 grade rrotullim.

Nje zgjidhje inovative e cila qendron ne cdo siperfaqe.

Pershtatet bukur ne kroskotin e makines tuaj.

Material rezistent.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine