Mbajtese Smartphon per Makine Omega Pear Green

  ALB0635

  1 090 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mbajtese Smartphone Omega per Makine Pear Green

  Kornize per telefon, GPS, MP4 (deri ne 10cm gjeresi).

  Siperfaqe rezistente qe nuk rreshket.

  360 grade rrotullim.

  Nje zgjidhje inovative e cila qendron ne cdo siperfaqe.

  Pershtatet bukur ne kroskotin e makines tuaj.

  Material rezistent.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega