Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus 360 grade

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus 360 grade

Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus 360 grade

  • Garanci ne cilesi

KZ0261

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus 360 grade

Mbajtese smartphoni per ventilimin e makines tuaj. Vendoset tek pjesa ku del ajri i ftohte i makines

 ne kroskot.

Aplikim shume i thjeshte dhe praktik: Ngjitje e bazamentit te mbajteses ne siperfaqen e 

kroskotit tek venditlimi. 

Mbajtesja eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit, dhe 

gjithashtu mund te rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.

E forte, rezistente dhe e sigurte

  • Specifikimet
  • Marka: Baseus
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine