Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus Mechanical Era

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus Mechanical Era

Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus Mechanical Era

  • Garanci ne cilesi

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus Mechanical Era

Material ABS/Silikon, modeli i ri Mechanical Era i markes Baseus vjen ne dy ngjyra gold dhe i zi.

I pershtatshem per te gjithe llojet e iphone-ve por jo vetem. Gjeresia :57mm deri 84 mm

Rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.

Aplikim shume i thjeshte dhe praktik: Ngjitje e bazamentit te mbajteses ne siperfaqen e 

kroskotit tek ventilimi. 

Mbajtesja eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit. E forte, rezistente dhe e sigurte

  • Specifikimet
  • Marka: Baseus
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine