Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus Mini Shield Plus

KZ0291

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Smartphone per Ventilimin Baseus Mini Shield Plus

Baseus sjell modelin me te ri te mbajteses se smartphoneve per ventilimin e makines ini Shield Plus

Rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.Material ABS.Gjeresia e vendosjes se telefonit maksimumi 8 mm

Aplikim shume i thjeshte dhe praktik: Ngjitje e bazamentit te mbajteses ne siperfaqen e kroskotit tek ventilimi. 

Mbajtesja eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit,  E forte, rezistente dhe e sigurte