Mbajtese Tablet per Makine Omega Headrest Black

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Tablet per Makine Omega Headrest Black

Mbajtese Tablet per Makine Omega Headrest Black

  • Garanci ne cilesi

ALB0641

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Tablet Omega per makine Headrest Black

Kornize per Tablet (7" deri 10" ekran).

Siperfaqe rezistente qe nuk rreshket.

Vendoset lehtesisht tek koka e sediljes.

360 grade rrotullim.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine