MI 5200mAh Bateri e Jashtme

16790

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bateri me kapacitet 5200mAh.
Karikon nje telefon me bateri normale (2000mAh) deri ne 2 here te plota.
Me 1 porte USB per te karikuar nje pajisje.
Me 4 drita LED te cilat tregojne nivelin e baterise.
Karikohet nepermjet portes micro USB
Fishe Micro USB e perfshire.
Marka: MI
Kapaciteti: 5200mAh/3.6V
Input (fuqia hyrese): 5V/2A
Output (fuqia dalese): 5.1V/1.5A
Permasat: 9 x 5.5 x 2 cm
Pesha: 150 gram

Marka Xiaomi
Kapaciteti (mAh) 5200 mAh

Më shumë informacion

Bateri me kapacitet 5200mAh.
Karikon nje telefon me bateri normale (2000mAh) deri ne 2 here te plota.
Me 1 porte USB per te karikuar nje pajisje.
Me 4 drita LED te cilat tregojne nivelin e baterise.
Karikohet nepermjet portes micro USB
Fishe Micro USB e perfshire.
Marka: MI
Kapaciteti: 5200mAh/3.6V
Input (fuqia hyrese): 5V/2A
Output (fuqia dalese): 5.1V/1.5A
Permasat: 9 x 5.5 x 2 cm
Pesha: 150 gram

Fleta e të dhënave

Marka Xiaomi
Kapaciteti (mAh) 5200 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: