Mikrofon + Boks Bluetooth per Karaoke Tuxun Q7

  CM0432

  3 990 Lekë

  4 490 Lekë

  -500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mikrofon + Boks Bluetooth per Karaoke Tuxun Q7

  Mikfrofon portabel me te cilin mund te degjoni muzike dhe te kendoni njeheresh, perfekt per nje nate karaoke me miqte tuaj.
  Lidhet me telefonin nepermjet Bluetooth ose nepermjet fishes Micro USB-Jack per te degjuar muzike nepermjet boksit te brendshem.
  Me disa butona per te ndryshuar efektet e mikrofonit dhe per te bere zerin tuaj te tingelloi me bukur.
  Bateria e brendshme 2600mAh mundeson muzike deri 8 ore dhe 360 ore standby, dhe gjithashtu mund te karikoi telefonin tuaj si bateri e jashtme nepermjet Portes USB

  • Specifikimet
  • Marka: Tuxun
  • Kohezgjatja e baterise: 8 ore muzike, 360 ore standby
  • Kapaciteti i Baterise: 2600mAh