Mini S6 Kufje Bluetooth

Shëno vlerësimin tënd

Mini S6 Kufje Bluetooth

Mini S6 Kufje Bluetooth

  • Garanci ne cilesi

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini S6 Kufje Bluetooth

Lironi duart nga telefoni juaj kur jeni ne makine ose ne pune. Degjoni muzike ose flisni me kufjen me bluetooth e cila ju vjen ne ndihme.

Me bateri te rikarikueshme (e cila karikohet plotesisht 2-3 ore) me 7 ore kohe bisede dhe 120 ore standby kufja e cila pozicionohet e qendron ne vesh do t'ju lehtesoje diten.

Lidheni me 1 telefon ose tablet dhe degjoni muzike per 6 ore pa ndaluar. Volumi ulet dhe ngrihet nepermjet butonave te kufjes.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Permasa: 4.8 x 1.5 x 1 cm
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet
  • Funksioni: Per telefonata + muzike
  • Funksioni i Kufjes: Me mikrofon
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme
  • Gjendja: i Ri
  • Pozicionimi: Brenda veshit