Mini Shkop per Selfie Portabel

890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shkop per Selfie me permasa shume te vogla per t'u mbjtur gjithmone me vete.
Gjatesia e shkopit te mbyllur: 13.8 cm
Gajtesia e shkopit te hapur ne maksimumi: 48 cm
Koke e levizshme deri ne 270 grade ne menyre qe te behen foto nga cdo pozicion
I lehte ne pehse, i vogel per t'u mbjatur ne xhep ose cante kudo qe te shkoni
Per Smartphone me gjeresi 5.2-9.5 cm
Lidhje me fishe Jack 3.5mm
E ndare ne 7 segmente nga 13.8 deri 48 cm
Pesha: 105 gram
Material Alumin dhe mbajtese e bute e gomuar
Pakteimi perfshin dhe nje cante te vogel per te mbajtur shkopin