Ore Inteligjente Huawei Watch 2 LEO-DLXX, Carbon

22295

Ore inteligjente e markes Huawei modeli LEO-DLXX

Smart Whatch 2, rezistente ndaj ujit dhe pluhurit

Diameter 42 mm me rrip me ngjyre te zeze shume elegante

Ekran Amoled xham me prekje dhe rezolucion 390 x 390.

Procesor Snapdragon Wear 2100 Processor

Sistem Android, lidhet me smartphonin tuaj Android ose iOS me ane te bluetoothit ose rrjeteve Wifiquad-core me kapacitet prej 1.1 GHz.

Memoria4GB dhe 768MB RAM qe ju lejon te rruani muzike, aplikacione

Ju njofton çdo minut per mesazhet funksionalitetet, apo aktivitetin fizik

Qëndro i lidhur me Huawei Watch 2 duke siguruar te dhenat dhe monitorimin e rrahjeve te zemres, stervitjes , GPS etj

Marka Huawei
Garancia 3 muaj
Kapaciteti 4 GB
RAM 768MB
Kapaciteti (mAh) 420 mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ore inteligjente e markes Huawei modeli LEO-DLXX

Smart Whatch 2, rezistente ndaj ujit dhe pluhurit

Diameter 42 mm me rrip me ngjyre te zeze shume elegante

Ekran Amoled xham me prekje dhe rezolucion 390 x 390.

Procesor Snapdragon Wear 2100 Processor

Sistem Android, lidhet me smartphonin tuaj Android ose iOS me ane te bluetoothit ose rrjeteve Wifiquad-core me kapacitet prej 1.1 GHz.

Memoria4GB dhe 768MB RAM qe ju lejon te rruani muzike, aplikacione

Ju njofton çdo minut per mesazhet funksionalitetet, apo aktivitetin fizik

Qëndro i lidhur me Huawei Watch 2 duke siguruar te dhenat dhe monitorimin e rrahjeve te zemres, stervitjes , GPS etj

Fleta e të dhënave

Marka Huawei
Garancia 3 muaj
Kapaciteti 4 GB
RAM 768MB
Kapaciteti (mAh) 420 mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<