Ore Inteligjente Q18

23576

Ore inteligjente modeli Q18

Me disa funksione qe do tju ndihmojne shume ne jeten e perditshme: funksion thirrje GSM / GPRS 850/900/1800/1900, me karte Sim micro, GSM, per fitnes, email, mesazhe, call reminder,MP3, MP4, AVI, muzikë me muzikë Bluetooth dhe shume funksione te tjera

E pershtatshme per sistemet Andoid dhe iOs

Lidhje bluetooth Ver 3.0. Ekrani 1.54'' inch TFT  LCD 240X240 touchscreen.

E thjeshte per te bere apo mare thirrje direkte, me mikrofon te integruar

Email mesazhe, whatsapp, facebook dhe shume aplikacione te tjera. Kontrolloni telefonin tuaj nga ora

Me kamera 1.3M HD, beni foto kudo qe jeni

Ju njofton çdo minute per mesazhet funksionalitetet, apo aktivitetin fizik

Dizenjo e rripit e thjeshte klasike dhe inovative. Materiali i ores Stainless Steel.

Bateria 500mAh. Memorja: 128M + 64M. Suporton karte memorie Tf Maximum 32G

Garancia 1 muaj
Rezolucioni 240*240 pixel
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 128M+64M
Kamera Kryesore 1.3 MP
Madhesia e Ekranit 1.54"
Teknologjia e Ekranit TFT
Permasat (cm) 60*40*12.5 mm
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ore inteligjente modeli Q18

Me disa funksione qe do tju ndihmojne shume ne jeten e perditshme: funksion thirrje GSM / GPRS 850/900/1800/1900, me karte Sim micro, GSM, per fitnes, email, mesazhe, call reminder,MP3, MP4, AVI, muzikë me muzikë Bluetooth dhe shume funksione te tjera

E pershtatshme per sistemet Andoid dhe iOs

Lidhje bluetooth Ver 3.0. Ekrani 1.54'' inch TFT  LCD 240X240 touchscreen.

E thjeshte per te bere apo mare thirrje direkte, me mikrofon te integruar

Email mesazhe, whatsapp, facebook dhe shume aplikacione te tjera. Kontrolloni telefonin tuaj nga ora

Me kamera 1.3M HD, beni foto kudo qe jeni

Ju njofton çdo minute per mesazhet funksionalitetet, apo aktivitetin fizik

Dizenjo e rripit e thjeshte klasike dhe inovative. Materiali i ores Stainless Steel.

Bateria 500mAh. Memorja: 128M + 64M. Suporton karte memorie Tf Maximum 32G

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj
Rezolucioni 240*240 pixel
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 128M+64M
Kamera Kryesore 1.3 MP
Madhesia e Ekranit 1.54"
Teknologjia e Ekranit TFT
Permasat (cm) 60*40*12.5 mm

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë