Ore Inteligjente V8

23575

Ore inteligjente modeli V8

Me disa funksione qe do tju ndihmojne shume ne jeten e perditshme: funksion thirrje me karte Sim micro, GSM, per fitnes, email, mesazhe, call reminder dhe shume funksione te tjera

E pershtatshme per sistemin iOs dhe Android

Lidhje bluetooth. Ekrani 1.22'' inch IPS HD 240X240 touchscreen , kendi i shikimit 360 grade

E thjesht per te bere thirrje, si dhe per te marr thirrje direkte, me mikrofon te integruar

Email mesazhe, whatsapp, facebook dhe shume aplikacione te tjera. Kontrolloni telefonin tuaj nga ora

 Me kamera 0.3m HD, beni foto kudo qe jeni

Ju njofton çdo minute per mesazhet funksionalitetet, apo aktivitetin fizik

Dizenjo e rripit e thjeshte klasike dhe inovative

Materiali i ores Stainless Steel.

Bateria 280mAh, karikohet me fishe USB

Memorja: 32MB+32M, Suporton kartememorie Tf Maximum 32G

Garancia 1 muaj
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 32MB
Kamera Kryesore 0.3M
Kapaciteti (mAh) 280
Madhesia e Ekranit 1.22"
Rezolucioni 240X240 HD
Teknologjia e Ekranit IPS
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ore inteligjente modeli V8

Me disa funksione qe do tju ndihmojne shume ne jeten e perditshme: funksion thirrje me karte Sim micro, GSM, per fitnes, email, mesazhe, call reminder dhe shume funksione te tjera

E pershtatshme per sistemin iOs dhe Android

Lidhje bluetooth. Ekrani 1.22'' inch IPS HD 240X240 touchscreen , kendi i shikimit 360 grade

E thjesht per te bere thirrje, si dhe per te marr thirrje direkte, me mikrofon te integruar

Email mesazhe, whatsapp, facebook dhe shume aplikacione te tjera. Kontrolloni telefonin tuaj nga ora

 Me kamera 0.3m HD, beni foto kudo qe jeni

Ju njofton çdo minute per mesazhet funksionalitetet, apo aktivitetin fizik

Dizenjo e rripit e thjeshte klasike dhe inovative

Materiali i ores Stainless Steel.

Bateria 280mAh, karikohet me fishe USB

Memorja: 32MB+32M, Suporton kartememorie Tf Maximum 32G

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 32MB
Kamera Kryesore 0.3M
Kapaciteti (mAh) 280
Madhesia e Ekranit 1.22"
Rezolucioni 240X240 HD
Teknologjia e Ekranit IPS

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë